Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 

חברת עורכי דין ונוטריון משנת 1997

נחישות
במשפט

EVRON-LAW

משרד עורכי הדין אייל עברון הינו אחד ממשרדי עורכי הדין היחידים בישראל המתמחה בדיני חובות, פשיטת רגל, הבראת חברות, תעבורה.

במשרד 3 מחלקות עיקריות ומסועפות, עתירות ידע וכח אדם איכותי:

1. מסחרי- נדל"ן, הבראת חברות, חוזים
2. דיני חובות, פשיטות רגל - ייצוג הכנ"ר

3. תעבורה- כל הקשור לדיני תעבורה

 

המשרד מטפל באופן איש ובליווי צמוד את בית העסק או הפרט המצוי בחובות כספיים ועד לפתרון כולל ודרך חדש ולרבות בצמיחה עיסקית ושימור העסק והפעילות העיסקית של בעל העסק.

משרדנו מטפל  בתיקי איחוד תיקים פשיטת רגל והבראת חברה , חובות לרשויות המס ושיווק בינלאומי מסחרי.
המשרד פעיל בתחום הבראת ושיקום חברות מזה 24 שנה. משרדנו נמנה על מאגר מפרקים ונאמנים של הכונס הרשמי וממונים על ידי בתי המשפט המחוזיים כמפרקים ונאמנים בתיקי הבראה וחדלות פירעון במחוז מרכז, מחוז הצפון ומחוז הדרום מזה 12 שנה משרדנו ניהל 1,440 תיקים בתחום ונחשב למשרד המוביל בישראל בהבראת חברות תחת הליכי בית המשפט והסדרי נושים מחוץ לבית המשפט, שיקום, אירגון מחדש  וגיוסי הון לעסקים בצמיחה .

עו"ד אייל עברון מנהל המשרד משנת 1997 והינו בוגר אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר שני במשפט מסחרי, מרצה בכיר, נוטריון ובורר מוסמך.

עו"ד אייל עברון ומשרדו הוציא לאור לאחרונה את הספר "ניהול חובות" בו מידע עדכני ומפורט על הליכי ההוצאה לפועל, פשיטת רגל והבראת חברות וזאת לתמיכה ושימוש לקוחותיו וכן אלו המבקרים באתר זה.


עו"ד אייל עברון אף הוציא לאחרונה את הספר "משקים ונחלות חקלאיות בעידן החדש" והעוסק בשינויים האחרונים בתחום המקרקעין בעניין זה.

משרד עורכי הדין אייל עברון ידוע כמשרד מקצועי, רציני ובעיקר דקדקן ועו"ד אייל עברון הינו מרצה ומלמד בתחום עיסוקי המשרד ונחשב לסמכות ידועה וזוכה להכרה רבה בתחומים אלה.

ספר.jpg

משקים ונחלות חקלאיות בעידן החדש

ספר זה עוסק בהחלטות האחרונות של מועצת מקרקעי ישראל והעוסקות בעיגון זכויות החקלאים בנחלות ובישובים חקלאים, ובאפשרויות החדשות להרחבת זכויות ושימור זכויות אלה.

 

התוכן המופיע בספר זה ולרבות כל מידע, הערכה, המלצה ופרשנות הינם עפ"י שיקול דעתם  הבלעדי של הכותבים ואין הכותבים אחראים לטעויות כלשהן מכל סוג שהוא או לנזקים שיגרמו למסתמך על מידע ספר זה בלבד.
הכותבים עשו כל מאמץ לשמר את דיוק הנתונים והמידע שבספר זה, אך אין הכותבים אחראים בכל צורה שהיא לשימושי הקורא במידע.
כל הזכויות שמורות לאייל עברון, עו"ד
אין לצלם, להעתיק ולעשות כל שימוש מסחרי בלי לקבל אישור בכתב מעו"ד אייל עברון

תיקונים, הערות ותגובות יתקבלו בברכה 

Glass Buildings
Businessmen
NYC Skyline BW
Halftone Image of Crowd

דבר המחבר
 

ספר זה עוסק בהחלטות האחרונות של מועצת מקרקעי ישראל והעוסקות בעיגון זכויות החקלאים בנחלות ובישובים חקלאים, ובאפשרויות החדשות להרחבת זכויות ושימור זכויות אלה.

החלטה 979 והחלטה 1101 של מועצת מקרקעי ישראל מיום  27.03.2007  ואשר נחתמו ואושרו ביום 26.06.2007  על ידי ראש ממשלת ישראל אהוד אולמרט מתוקף היותו ממלא מקום שר האוצר, מהוות את אבן הדרך האחרונה בינתיים (והדגש על בינתיים) באחד הנושאים הרגישים ומעוררי המחלוקת במדינת ישראל מיום הקמתה.

החלטות אלו העוסקות בעיגון זכויות החקלאים ובשימוש לתעסוקה לא חקלאית בחלקת המגורים של הנחלה בישובים חקלאיים, נועדו להסדיר את הכאוס הניהולי שבנסיון להסדיר את זכויותיהם  של החקלאים או בעלי נחלות האוחזים בקרקע כברי רשות ו/או חוכרים במבנים חוזיים שונים ומגוונים.

הקרקעות עליהם יושבים החקלאים בישראל, מהווים את עתודות הקרקע הפנויות הגדולות בישראל.
עובדה זו מביאה לכך כי אינטרסים פוליטיים, כלכליים, מסחריים ואישיים של פרטיים וגופים שונים, לוטשים עיניהם לזכויות החקלאים בקרקעות אלו. כל החלטת מועצת מנהל מקרקעי ישראל המנסה לעגן, לפשט או להבהיר את זכויות החקלאים בקרקעות, הופכת מיד לסלע חדש במאבקים פוליטיים ומשפטיים בכל החלטה הנוגעת לקרקעות אלה והכל תוך גרימת קיפאון, סחבת וכאוס בלתי נגמר.

ההנחיות שהתוו שופטי בית המשפט העליון בבג"צ 244/00 (בג"צ הקרקעות) פסלו החלטות של מועצת מקרקעי ישראל שפגעו בצדק החלוקתי בישראל (כדוגמת החלטות 717, 727 ו-737).

ועדת מילגרום, חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה מר מני מזוז מיום 11.01.2005 ובהמשך המלצות ועדת הבר שאושרו על ידי הממשלה ומועצת מקרקעי ישראל ביום 11.12.2005 הולידו לאחר חבלי לידה ארוכים וקשים את החלטות מועצת מקרקעי ישראל שנחתמו ואושרו על ידי השר ביום 26.06.2007 הן ההחלטות המשמעותיות האחרונות נכון ליום כתיבת ספר זה, ואשר נועדו לעגן את זכויות החקלאים בישובים חקלאיים בחלקת המגורים שבנחלה ובשימוש לתעסוקה לא חקלאית בנחלה.

החלטות המועצה האחרונות ובעיקרן החלטה 979 והחלטה 1101 יש בהן כדי לנסות ולהסדיר את נושא זכויות החקלאים בחלקת המגורים בנחלה, לשבור את הרצף הבן דורי שנשמר לאורך השנים ולאפשר למחזיקים בזכויות בקרקע, לסחור בזכויותיהם בחלקה וזאת ללא ניתוק הזיקה בין הנחלה החקלאית לבין לפחות יחידת מגורים נבחרת אחת בחלקת המגורים.

החלטות אלו קובעות מנגנון אחיד, מסובך, אך חדשני, לצורך הסדרת התשלומים והמיסים למינהל ולמדינה בגין עיגון ושימור זכויות אלה.
            

משרדי החברה

משרדי החברה: סניף ראשי הרצליה פתוח מדינת היהודים 85.
סניפים נוספים: חיפה, באר שבע.

צור קשר עם מומחי המשפט
חברת  עורכי דין ונוטריון - EVRON

משרד עורכי דין ונוטריון עברון משנת 1997

נשמח אם תתקשר או תשלח לנו מייל

evronlaw1@gmail.com

09-9500090 טלפון ראשי

09-9509575 פקס

פנייתך התקבלה בהצלחה

חברת עורכי דין ונוטריון עברון: תוכן האתר אינו מהווה ייעוץ משפטי, אינו מקיים יחסי עורך דין לקוח, אינו תחליף להתייעצות עם עורך דין, והמסתמך/ת עליו עושה זאת על אחריותו/ה בלבד. קריאה באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.